Reklama

Riot Games zapowiada wzmocnienia smoków Chemtech i Hextech

​Offseason w League of Legends trwa w najlepsze. Riot Games cały czas pracuje nad tym, jak usprawnić wprowadzone niedawno zmiany i kolejnym krokiem w tym kierunku ma być najwyraźniej buff smoków.

Nowości, które zawitały do League of Legends podczas tego offseasonu wzbudziły wśród graczy spore kontrowersje. Większość dyskusji kręci się wokół kolejnej mechaniki mającej na celu ułatwienie powrotu do gry. Przegrywające drużyny zyskują teraz zlecenia nie tylko na wyeliminowanie konkretnych przeciwników, ale również różnych objectivów na mapie. Wielu ekspertów twierdzi, że nagradzane jest przegrywanie i nie wróży to dobrze profesjonalnej scenie.

Ze względu na gorące dyskusje wokół tej mechaniki, nieco mniej mówi się o dwóch nowych smokach - Chemtech i Hextech. Możliwe, że zmieni się to po aktualizacji 11.24, która postara się zbalansować dwa nowe wzmocnienia.

Reklama

Zapowiedź kolejnego patcha jest długa i chociaż zawiera tylko dwie postaci, znajduje się tam sporo przedmiotów oraz mechanik. Głównym bohaterem tej aktualizacji będą jednak bez wątpienia smoki. Riot planuje w następnej aktualizacji wzmocnić buff, który dostajemy po pokonaniu smoka Chemtech oraz Hextech.

W zamian za to dusza smoka Chemtech, najlepsza dusza w oczach wielu ekspertów League of Legends, zostanie osłabiona. Dopiero w patch notesach dowiemy się niestety, co dokładnie zostało zmienione i jak może to potencjalnie wpłynąć na grę.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama