Reklama

Reklama

Riot ujawnił listę analityków i komentatorów, którzy pojawią się na Worldsach

​Podczas gdy polscy komentatorzy i eksperci szykują się już do transmisji z Mistrzostw Świata na Polsat Games, Riot zdradził, kogo dokładnie zobaczymy podczas oficjalnego streama z tegorocznych Worldsów.

Pierwsze mecze Mistrzostw Świata League of Legends rozpoczną się już 5 października. Międzynarodowy turniej po raz kolejny zmierza na Reykjavik, gdzie zbierają się już wszyscy gracze oraz eksperci. Riot poinformował ostatnio, kogo zobaczymy podczas oficjalnej transmisji.

Z większością twarzy na pewno zaznajomieni są już fani LEC oraz LCS. Osoby pokroju Dasha, Sjokz, Phreaka, Azaela czy Caedrela są nieodłączną częścią transmisji z zachodniego League of Legends. Do licznych gwiazd europejskiej i amerykańskiej analizy dołączy też kilka ekspertów azjatyckiego LoL-a. Łącznie w oficjalnym streamie weźmie udział 22 komentatorów i ekspertów.

Reklama

Największą niespodzianką tego ogłoszenia jest fakt, że wśród ogłoszonych komentatorów nie ma Quickshota. Jest to jeden z legendarnych europejskich casterów, który od 10 lat jest częścią esportowej sceny i nie ominął Mistrzostw Świata od 2013 roku. Podczas ostatniego turnieju komentował nawet wielki finał razem z Vediusem.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy