Reklama

Reklama

Roboty zbyt silne w Fortnite?

​W czwartek ruszył już dziesiąty sezon w Fortnite: Battle Royale. Jednym z najistotniejszych nowych elementów w grze są roboty, czyli tak zwane "Brutale". Jest ich kilka na mapie i gracz lub gracze, którzy go zdobędą mają dużą przewagę. Czy jednak ta przewaga jest niezbalansowana?

Przed okrągłym, bo dziesiątym sezonem w Fortnite: Battle Royale gracze mieli bardzo duże oczekiwania. Ubiegły sezon nie przypadł do gustu dużej części społeczności tytułu od Epic Games, więc teraz spodziewano się, że amerykańskie studio wyciągnie wnioski z ubiegłych miesięcy i w większym stopniu zadowoli graczy.

Opinie na temat "dziesiątki" są bardzo podzielone, lecz wiele osób jest zgodnych w jednej kwestii - dodane roboty, czyli tak zwane "Brutale" dają zbyt większą przewagę graczom. O co dokładnie chodzi?

Na mapie każdego serwera pojawia się kilka robotów mechanicznych. Dwuosobowe "stwory" są do wzięcia przez graczy. Potężne roboty są uzbrojone w karabinek oraz wyrzutnię wielu rakiet. Gracz, który przejmie sterowanie nad robotem, według wielu członków społeczności ma zbyt dużą przewagę nad "standardowymi" członkami rozgrywki. Pojawiają się opinie, że "Brutal", który ma aż tysiąc punktów zdrowia jest zbyt mocny.

Reklama

Czy Epic Games usłyszy głos poirytowanych graczy? Na razie amerykańskie studio nie odniosło się do tych opinii. Można jednak się spodziewać, że w najbliższym okresie tak zwane "mechy" zostaną zmodyfikowane i ich broń lub wytrzymałość będzie bardziej zbalansowana. Może to nastąpić już w przyszłym tygodniu, gdy do gry zostanie dodana kolejna aktualizacja Fortnite: Battle Royale.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy