Reklama

Reklama

Rogue bliskie transferu. Inspired ma zagrać w Evil Geniuses

​Nastały ciężkie czasy dla LEC. Jeden z najbardziej utalentowanych europejskich junglerów ma podobno trafić w przyszłym sezonie do Evil Geniuses.

Organizacje, eksperci i widzowie z niecierpliwością czekają na 15 listopada. Na początku przyszłego tygodnia oficjalnie ruszy okno transferowe i wszyscy będą mogli zacząć dopinać planowane roszady. Nie ulega jednak wątpliwości, że negocjacje trwają już od wielu tygodni, a część z nich wyciekła do opinii publicznej.

Gwiazdą najnowszego raportu Dot Esports jest Kacper "Inspired" Słoma. Polski jungler 15 listopada ma oficjalnie stać się częścią Evil Geniuses. Jego kontrakt z Rogue dobiega końca dopiero w 2023 roku, ale organizacja zdecydowała się wprowadzić zmiany po zakończeniu swojej przygody z Mistrzostwami Świata na fazie grupowej.

Reklama

Evil Geniuses powinno być oczywiście zadowolone z nowego junglera, który ma za sobą bardzo udany sezon, mimo licznych problemów Rogue w playoffach. Amerykańska organizacja pożegna się z tym samym ze Svenskerenem.

Rogue z kolei planuje podobno jeszcze co najmniej jedną zmianę. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w przyszłym sezonie Hans sama zagra najprawdopodobniej w Team Liquid. Dwie gwiazdy organizacji odchodzą do Ameryki Północnej i pozostaje już tylko pytanie, kto pojawi się w ich miejsce.

ESPORTER

Reklama