Reklama

Rozpoczęliśmy podcast o Call of Duty - przed wami Ostatni Bastion!

​Z przyjemnością informuję, że najnowszy projekt dla fanów Call of Duty ruszył kilka tygodni temu, ma się dobrze i czeka na waszą konstruktywną krytykę.

Pomysł na podcast poświęcony profesjonalnej scenie Call of Duty wisiał nad moją głową już przez ładnych parę miesięcy. Wreszcie udało się jednak ruszyć z miejsca i zacząć działać. Co najważniejsze, znalazłem do tego odpowiednich ludzi. Połączenie mnie, redaktora portalu esportowego, Kamila ‘Dziukensa’ Dziuka, komentatora i gracza Call of Duty, oraz Dawida ‘Braneeya’ Branickiego, profesjonalnego polskiego zawodnika, pozwala spojrzeć na temat naszej ulubionej gry z trzech, zupełnie różnych perspektyw.

Mamy już za sobą odcinek testowy, oficjalny start podcastu i właśnie do sieci trafił drugi epizod. Zachęcam do przesłuchania tego, co urodziło się przez ostatnie miesiące na naszym TeamSpeaku, wyrażenia swojej opinii oraz dołączenia do dyskusji. Ostatni Bastion został przemyślany w ten sposób, żeby swoje miejsce znaleźli tutaj zarówno osoby zainteresowane wyłącznie grą, jak i ci, którzy siedzą głównie na scenie competitive. Od podwójnego doświadczenia na dominacji, przez zmiany w OpTic Gaming, aż po omówienie nerfów broni.

Reklama

Odcinki będą pojawiać się na kanale YouTube Dziukensa - TUTAJ, na naszym kanale SoundCloud - TUTAJ, a od następnego odcinka będziecie mogli również znaleźć nas na iTunes, w aplikacjach podcastowych oraz pobrać najnowszy materiał w formacie mp3.

Po krótkim wstępie, zapraszam do trzeciego odcinka Ostatniego Bastionu. Omawiamy tegoroczną odsłonę serii Call of Duty: Black Ops 4. Ponadto komentujemy przyszłość sceny. Na koniec udało nam się również przedyskutować odcinek Stage 2.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy