Reklama

Ruszają zapisy do Edu Esport Cup #3 by MSI

Po półrocznej przerwie wraca kolejny turniej z serii Edu Esport Cup. Tym razem Esports Association wraz z MSI zapraszają amatorskie drużyny z całego kraju do rywalizacji w CS:GO. Rozgrywki dedykowane są maksymalnie 16 zespołom, a pierwszeństwo w zapisach mają te złożone z uczniów i studentów.

Zapisane ekipy w środę zmierzą się w eliminacjach online. Dwa najlepsze zespoły awansują do finału, który 10 czerwca odbędzie się w Katowicach. Mecz zostanie rozegrany tuż przed finałem Edu Esports League - ogólnopolskich rozgrywek akademickich w League of Legends.

Zgłoszenia można wysyłać pod tym adresem (http://alem.msi.com/tornaments/edu-esports-cup-3-by-msi/). Czas zapisów mija we wtorek o 19:00. Środowe eliminacje odbędą się w formie play-offów BO1, a zwycięzca katowickiego zgarnie nagrody od sponsora turnieju.

Trzecia edycja Edu Esport Cup inauguruje start Amatorskiej Ligi Esportowej spod szyldu MSI. Jest to otwarta inicjatywa, która opiera się na cyklicznych turniejach w najpopularniejsze tytuły esportowe.

Reklama

Co miesiąc do zgarnięcia będzie sprzęt od producenta, a sezony podsumowujące dla najlepszych zespołów w puli będą miały nagrody o jeszcze wyższej wartości.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy