Reklama

Reklama

Ruszyła druga beta Overwatch 2. Szczegóły najnowszej aktualizacji

Zgodnie z zapowiedzią, pod koniec czerwca rozpoczynają się drugie beta testy Overwatcha 2. Sequel popularnego shootera Blizzarda można już pobierać na PC i konsolach.

Dobra wiadomość dla fanów Overwatcha, którzy po ostatnich beta testach nie dali rady wrócić do jedynki. Sequel powrócił w formie kolejnej bety. Do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, które Blizzard planuje wykorzystać na przetestowanie postaci, map oraz najważniejszych funkcji.

Beta rozpoczęła się już na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Podobnie jak w przypadku poprzedniej bety, aby uzyskać do niej dostęp, trzeba zgłosić chęć udziału na oficjalnej stronie gry i liczyć na szczęście. Jeżeli wcześniej wyrażaliście chęć sprawdzenia gry, teraz jest dobry moment, żeby sprawdzić swoje skrzynki mailowe.

Reklama

Razem z rozpoczęciem bety Blizzard opublikował listę zmian wprowadzonych od czasu poprzednich testów. Jak mogliście się pewnie spodziewać, lista jest potężna i wspomina wszystkie, nawet najdrobniejsze zmiany w balansie postaci czy naprawione błędy.

Na samym starcie Blizzard jasno daje do zrozumienia, że głównym celem drugiej bety jest przetestowanie funkcji cross platform. Sprawdzimy więc, jak gra działa na konsolach i czy cross-play między PC a Xboxem i PlayStation nie sprawia większych problemów. Ponadto, w ręce graczy trafi nowa postać, Junker Queen.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy