Reklama

Samsung sponsorem zespołu Overwatch

​Team EnVy pozyskało nowego sponsora do swojej działalności. Konkretnie mowa o firmie Samsung. Z umowy skorzysta również podmiot niejako należący do organizacji - Dallas Fuel.

W aktualnie trudnych czasach esport jest jedną z niewielu dziedzin, jaka stara się utrzymać w miarę normalny system gry. Oczywiście wszystkie imprezy odbywają się internetowo, jednak wciąż pojawia się realna możliwość ich rozgrywania. To dla esportowych organizacji szansa, by przekonać do siebie kolejnych sponsorów.

Reklama

Sytuacje wykorzystało Team EnVy, które zdecydowało się na porozumienie z Samsungiem, który w Teksasie ma mocno rozbudowaną działalność. Dla organizacji jest to kolejny pozyskany sponsor do swojej działalności. Innymi znanymi markami wspierającymi esportowy klub są m.in. CORSAIR, Acer Predator czy też Jack in the Box.

Z umowy skorzysta również organizacja niejako należąca do EnVy. Mowa o Dallas Fuel. Nazwa firmy paliwowej wyświetla się głównie w Overwatch League, gdzie drużyna występuje od kilku lat. Dotychczasowo organizacja zarobiła przez rozgrywki 75 tysięcy dolarów.

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje