Reklama

Sasha Grey zbanowana na TikToku za... poparcie LGBT?

Sasha Grey od kilku lat jest znana głównie ze swojej działalności na Twitchu. Amerykanka regularnie streamuje najnowsze pozycje z rynku gier wideo. Influencerka aktywna jest także na TikToku. Okazuje się, że działalność w tym serwisie będzie musiała zostać zawieszona. Kobieta otrzymała bana. Powody jednak są nie do końca jasne lub wręcz nietypowe.

Grey zmieniła swój wizerunek

Sasha Grey, a właściwie Marina Ann Hantzis przez wiele lat kojarzona była w internecie z brania udziału w filmach dla dorosłych. Kobieta była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci występujących w tego typu produkcjach. W pewnym momencie jednak Grey zdecydowała się porzucić aktorstwo i zajęła się muzyką. Kariera w tym nurcie nie poszła jej zbyt dobrze. 34-latka wystąpiła nawet w 2012 roku na Unsound Festival w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Reklama

Jednak brak większych sukcesów spowodował, że Grey zdecydowała się ponownie zmienić branżę. Tym razem był to streaming gier na Twitchu. Hantzis otworzyła swój kanał i od razu mogła cieszyć się sporym zainteresowaniem. Aktualnie jej profil śledzi ponad milion obserwujących użytkowników platformy.

Zajmuje się tam głównie gamingiem. Grey jest fanką "Wiedźmina", ale sięga również po "God of War: Ragnarok" czy też "Elden Ring". Kobieta jest również bardzo aktywna na TikToku. Na tej platformie jednak przez jakiś czas nie będzie mogła publikować treści. Chiński serwis nałożył na nią bana. Powód jest co najmniej dziwny.

Ban na TikToku za...poparcie środowisk LGBT?

Homofobia jest bardzo częstym powodem banów w internecie. Platformy są bardzo wyczulone w tym temacie i robią wszystko, by twórcy czy ich widzowie w żaden sposób nie dyskryminowali osób o różnych orientacjach seksualnych. Amerykanka jednak na TikToku wypowiedziała się w tym temacie w zupełnie przeciwnym znaczeniu.

Kobieta stwierdziła, że "lubi gejów i nie ma nic przeciwko nim". Oficjalnym powodem zakomunikowanym przez TikToka jest...mowa nienawiści. Nie wiadomo zatem, w jaki sposób doszło do tego bana i co dokładnie wykracza poza regulamin aplikacji. Być może algorytm błędnie odczytał słowa influencerki, ale trudno powiedzieć, czy jest to prawdziwa teoria. TikTok znany jest z tego, że jego użytkownicy czasami otrzymują kary z niewiadomych przyczyn. Grey powinna być odbanowana w najbliższym czasie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Sasha Grey | TikTok

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy