Reklama

Reklama

Selfmade w nowym składzie League of Legends Team Vitality

​Plotki stały się rzeczywistością. Polski zawodnik i jeden z najlepszych junglerów LEC zmienia drużynę. W letnim splicie Oskar "Selfmade" Boderek zagra w barwach Team Vitality.

Plotki o polskim junglerze krążyły jeszcze w trakcie Mid-Season Invitationala. Selfmade rozpoczynał sezon z opinią jednego z najlepszych zawodników na swojej pozycji. Pod koniec zeszłego sezonu meta nie sprzyjała Jankosowi, Inspired dopiero zaczął się rozkręcać i to agresywny jungler Fnatic wzbudzał najwięcej hype’u w widzach LEC. Wiosną wiele rzeczy nie poszło jednak po myśli Fnatic i przyszedł czas na zmiany.

Pierwszą potwierdzoną informacją jest odejście Selfmade’a. Oskar Boderek w przyszłym sezonie zagra w Team Vitality. Organizacja poinformowała niedawno, że ich pełny skład to aktualnie Selfmade, SLT, Lider, Crownshot oraz Labrov.

Reklama

Polak nie jest więc jedynym zawodnikiem, który dołączy do Vitality w letnim sezonie. Na topie zagra były gracz BIG, a znany doskonale europejskim fanom LIDER, który jeszcze niedawno rywalizował na scenie European Masters, spróbuje swoich sił przeciwko midlanerom LEC.

Pierwszy mecz w nowym składzie Vitality zagra już w piątek, 11 czerwca. Chociaż nie znamy jeszcze oficjalnego kalendarza, powoli zaczynają klarować się zmiany w składach, a Riot pewnie szykuje się do ogłoszenia inauguracyjnych meczów.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy