Reklama

Shipment 24/7 wraca do Call of Duty: Modern Warfare

​Kolejny tydzień, kolejna aktualizacja do Modern Warfare. Z długiej listy dostępnych trybów zniknął tym razem Shoot House 24/7, w którego miejsce wskoczyły Shipment oraz Gunfight 1v1.

Oddani miłośnicy Modern Warfare pamiętają pewnie doskonale, co działo się ostatnio, kiedy zniknęła playlista Shoot House 24/7, a gracze z powrotem wrócili do wychodzenia z lobby Piccadilly, Arklov Peak czy Euphrates Bridge.

Na szczęście w tym przypadku nie powinno dojść do kolejnych protestów ze strony społeczności. Infinity Ward zaczyna uczyć się na własnych błędach i w miejsce niewielkiej, klasycznej mapy wrzuca kolejnego faworyta weteranów, Shipment. Jeżeli nie macie ochoty siedzieć na moście ze snajperką, wpatrzeni w respy przeciwników, możecie nie wychodzić z Shipmentu.

Reklama

Znajdzie się również kilka sposobów na przetestowanie swoich indywidualnych umiejętności. Gunfight wreszcie wrócił do normalności, z losowymi klasami ekwipowanymi na początku każdej z rund, a obok klasycznego 2v2 pojawiło się również 1v1. Wiele osób na pewno ucieszy również fakt, że w miejsce trybu Grind trafił Gun Game.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy