Reklama

Shipment trafił do Call of Duty: Vanguard

​Nie ma jeszcze Nuketownu, ale jest Shipment. Legendarna mapa każdego Call of Duty pojawiła się niedawno w Vanguard. Jej debiut świętuje specjalna playlista Shipment 24/7.

Grind broni i kamuflaży w Call of Duty: Vanguard zajmuje wieki. Bronie mają mnóstwo poziomów, dziesiątki dodatków i zanim można zacząć zdobywać niektóre kamuflaże, trzeba przebić się przez 60 czy 70 leveli. Głównie z tego powodu tak negatywnie zareagowała społeczność, kiedy z gry zniknęła playlista Das Haus 24/7.

Jest to jedna z najmniejszych map Vanguarda, która pozwalała graczom zdobywać bardzo dużo eliminacji w krótkim czasie. Każde zabójstwo do dodatkowe doświadczenie na broni i skrócony delikatnie grind w kierunku kamuflaży.

Reklama

Okazuje się, że Sledgehammer nie pozbyło się tej playlisty bez powodu. W jej miejsce pojawił się właśnie Shipment 24/7. Spodziewaliśmy się, że ta mapa kiedyś trafi do Vanguarda i wielu graczy liczyło na to, że zdarzy się to jak najszybciej. Nowy Shipment ogólnym ułożeniem nie zmienił się wiele, został jedynie wzbogacony o mechaniki Vanguarda.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama