Reklama

Sitek zagra na GameON

​Nietypową informację podali włodarze targów GameON w Kielcach. Organizatorzy ogłosili bowiem, iż podczas tegorocznej imprezy dojdzie do koncertu popularnego rapera - Sitka.

GameON to coroczne targi gier, które odbywają się w Kielcach. Oprócz stoisk, jakie rozkładają producenci sprzętu komputerowego oraz gier, osoby odpowiedzialne za imprezę starają się w inny sposób przyciągnąć do siebie fanów. W 2018 roku na kieleckich targach miały miejsce finały Polskiej Ligi Esportowej, a także Mistrzostwa Polski w Farming Simulator.

W tym roku hale targowe usadowione w Kielcach również nie zamkną się jedynie na fanów gier. Mianowicie GameON ogłosił, że podczas imprezy zainteresowani będą mieli okazję wziąć udział w koncercie Sitka. Raper to jeden z bardziej znanych polskich wykonawców muzyki rap. Artysta ma na swoim koncie taki hit, jak "Chcemy być wyżej". Koncert "Sitka" odbędzie się 22 czerwca.

Reklama

Włodarze kieleckiej imprezy zapowiadają, iż wspomniany artysta nie będzie jedynym, który wystąpi podczas tegorocznych targów. Powodem takiego podejścia organizatorów jest chęć "mocnego rozpoczęcia wakacji".

Rap na gamingowo-esportowej imprezie nie będzie precedensem. Podczas tegorocznego IEM Katowice również miało miejsce połączenie dwóch, wydawałoby się odmiennych światów. Na targach IEM Expo koncert zagrał m.in. Żabson.

Aktualizacja:

W poniedziałek pojawiła się nowa informacja odnośnie do artystów, którzy wystąpią na GameON. Dzień po Sitku na scenie pojawi się "Żabson". Mateusz Zawistowski to od kilku lat jeden z czołowych rapowych twórców w Polsce.

Artysta dorobił się najpewniej tylu fanów, jak i wrogów swojej twórczości. Ostatnio uczestnik piątej edycji "Młodych Wilków" coraz śmielej działa w ramach projektu chillwagon. "Żabsona" można kojarzyć również z udziału w kamapnii zorganizowanej przez EB.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: gameon
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy