Reklama

Reklama

Skin Mr. Beasta trafił do Fall Guys

​Kosmetycznych atrakcji w Fall Guys ciąg dalszy. Tym razem do sklepu w popularnym multiplayerze trafił skin inspirowany jednym z największych YouTuberów na świecie, Mr. Beastem.

Skiny i kosmetyczne przedmioty to jedna z rzeczy, z której Fall Guys zasłynęło niemalże od samego początku. Już po kilku dniach od hucznej premiery social media gry zapełniły się różnego rodzaju fanartami od graczy i organizacjami próbującymi nawiązać kontakt z twórcami.

Mediatonic w połowie tego roku wykorzystało zebraną wokół siebie w szczytnym celu. Wszystkim zainteresowanych własnym skinem w Fall Guys rzucili wyzwanie. Ten, kto przeznaczył do wyznaczonej daty największą kwotę na fundację Special Effect, miał dostać skina w kolorowym battle royale’u. Ostatecznie okrągły milion dolarów na konto fundacji wpłacili Ninja, Mr. Beast, G2 Esports i AimLab.

Reklama

Właśnie ze względu na tę akcję przez ostatnie kilka dni w grze dostępny był skin Ninjy. Fasolka z niebieskimi włosami lata już po mapach Fall Guys i teraz może do niej dołączyć również Mr. Beast.

Skin popularnego YouTubera trafił do sklepu i podobnie jak Ninja, dostępny jest do kupienia za dwie korony. Jest to stosunkowo niewielka cena za możliwość reprezentowania na polu bitwy swojego ulubionego twórcy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fall Guys

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy