Reklama

Reklama

Słynna tiktokerka zaszokowała świetnym cosplayem

Bella Poarch to znana na całym świecie osobowość internetowa i wokalistka. Kobieta obserwowana jest w sieci przez dziesiątki milionów użytkowników sieci. Tym razem zadziwiła swoich fanów, prezentując nietypowy cosplay. Kobieta postanowiła "ożywić" znaną postać z DC Comics.

Bella Poarch podbija TikToka

Poarch jest jedną z najbardziej znanych twórczyń na TikToku. Jej konto obserwowane jest przez prawie 91 milionów użytkowników. Również na Instagramie jej liczby mogą robić ogromne wrażenie. Kobieta zebrała tam 14 milionów followersów. Jej kariera wystartowała na dobre w kwietniu 2020 roku.

Był to szczególny czas, gdyż na świecie rozwijała się pandemia koronawirusa, a aplikacja TikTok zaczynała pobijać rekordy popularności między innymi z powodu ogólnoświatowej zarazy. W tamtym czasie nawet głowy państw decydowały się na złożenie tych mediów społecznościowych, by mieć jak najlepsze dotarcie do młodszej części elektoratu.

Reklama

W sierpniu tego samego roku Poarch nagrała wideo, którym zasłynęła na całym świecie. Jej treścią było synchronizowanie ust do piosenki brytyjskiej raperki. Film ten osiągnął wielomilionowe zasięgi i skupił uwagę na kobiecie społeczności z całego świata. Jeszcze w 2020 roku filipińsko-amerykańska osobowość internetowa wykorzystała swoją popularność do wypuszczenia własnej linii ubrań. Już wtedy widać było, że kobieta staje się topową światową gwiazdą.

Należy również dodać, że Poarch może pochwalić się znakomitym talentem wokalnym. Jej pierwszy singiel, wydany w 2021 roku "Build a Bitch" został nagrodzony Platynowymi Płytami, a teledysk został nominowany do prestiżowej nagrody "MTV Video Music Awards 2021". Na początku sierpnia ma zostać wydany debiutancki album pod tytułem "Dolls". Mało kto jednak kojarzy kobietę z cosplayingiem. Ta jednak postanowiła zaszokować i opublikować interesujący cosplay postaci z DC Comics. Wielu było pod wielkim wrażeniem.

"Ożywiona" Raven zrobiła wielkie wrażenie

Raven to postać powiązana ze słynnym uniwersum DC Comics. Występuje ona w komiksach o Teen Titans. Ma ona już bardzo długą historię, gdyż w popkulturze zadebiutowała w październiku 1980 roku, czyli jak łatwo policzyć ponad 40 lat temu. Raven była również bohaterką wielu filmów, gier wideo czy innych dzieł kultury. Jako, że DC Comics jest teraz jednym z dwóch najbardziej popularnych wytwórni w temacie superbohaterskim, to i cosplaye tych postaci są popularne w sieci. Wykorzystała to Poarch, która kilka dni temu opublikowała właśnie "ożywienie" wspomnianej bohaterki.

Cosplay ten nie jest zbyt skomplikowany. W głównej mierze składa się on z fioletowej szaty z kapturem. Nie jest to dziwne, gdyż te barwy są charakterystyczne dla właśnie Raven z DC Comics. Uwagę przyciąga również doskonały makijaż. Kobieta ma pomalowaną twarz w szarych barwach, a oczy i usta są również fioletowe.

Należy przyznać, że wykonany cosplay stoi na najwyższym poziomie. Największe gwiazdy cosplayu nie mogłyby się powstydzić zademonstrowania takiego kostiumu popkulturowej postaci. Projekt ten zachwycił wielu widzów. Na TikToku filmik z prezentacją obejrzało niemal trzy miliony osób z całego świata. Kobieta również zapytała fanów, kto miałby być bohaterem kolejnego z cosplayów. Wynika z tego, że przygoda Poarch ze światem cosplayu dopiero się zaczyna.

Najlepsze tematy

Reklama