Reklama

Sony i ESL gospodarzem charytatywnych zmagań

​ESL i Sony Foudation, czyli australijski charytatywny oddział marki porozumieli się w sprawie wspólnych działań. Efektem współpracy będzie turniej charytatywny w Call od Duty Black Ops IIII.

Rozgrywki nazywają się Gaming4Life Call of Duty Charity Tournament. W zmaganiach wezmą udział miejscowi zawodnicy CoD'a. To ich do nich należy zdobycie pieniędzy na inicjatywę od Sony o nazwie "You Can", mającej na celu stawianie specjalnych ośrodków młodzieżowe dla osób w wieku 15-25 lat, którym przyszło walczyć z nowotworem.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy odbędzie się Gaming4Life. Tym razem jednak do gry weszły duże marki, dzięki czemu organizatorzy liczą na znacznie większy wpływ do charytatywnych działań. Mówi się, jakoby minimalna kwota zebrana podczas eventu miała wynosić co najmniej 70.000 dolarów. Nadzieję na taki obrót sytuacji wyraża przynajmniej Sophie Ryan, czyli dyrektor Generalny Sony Foundation.

Reklama

Co do szczegółów rozgrywek, to przez trzy tygodnie dojdzie do kwalifikacji, wyłaniających finalistów zmagań. Główne rozgrywki odbędą się 6 lipca i podczas nich zmierzy się ze sobą siedem najlepszych drużyn kwalifikacji oraz ekipa, która zdąży zebrać najwięcej pieniędzy na charytatywny cel. Mimo szczytnej idei całego przedsięwzięcia, zawodnicy biorący udział w zmaganiach powalczą o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 40.00 dolarów.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy