Reklama

Splatoon 3: Rejestracja na Mistrzostwa Polski została otwarta

​ConQuest Entertainment, oficjalny dystrybutor gier i konsol Nintendo w Polsce, ogłosił dwa terminy eliminacji, w których zmierzą się polskie drużyny w Splatoon 3. Najlepsi z nich zmierzą się następnie w krajowych finałach, z których zwycięzca awansuje do finału europejskiego, który odbędzie się w październiku br.

Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się w sobotę 27 i niedzielę 28 maja w ramach festiwalu Pixel Heaven w Warszawie. W ciągu tych dwóch dni eliminacyjnych poznamy pierwszych uczestników polskiego finału.

Drugi turniej kwalifikacyjny planowany jest trzy tygodnie później, a konkretnie w sobotę 17 i niedzielę 18 czerwca na Pyrkonie w Poznaniu. Tutaj również uczestnicy powalczą o awans wśród najlepszych drużyn w Splatoon 3, a tym samym o szansę na zapewnienie sobie miejsca w europejskich finałach Splatoon 3 European Championship 2023.

Reklama

Zapisy na wszystkie turnieje kwalifikacyjne idą pełną parą, gracze mogą zapisywać się do poszczególnych turniejów przez ten link - w tym samym miejscu znajdą również regulamin turnieju oraz warunki.
uczestnictwa.

Esporter/materiały prasowe
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy