Reklama

StarCraft II: Ósma rocznica premiery gry

​Trudno uwierzyć, że od premiery Wings of Liberty upłynęło już osiem lat. Byliśmy w tym czasie świadkami tak wielu niesamowitych zagrań esportowych w wykonaniu najbardziej oddanych i utalentowanych graczy na świecie.

Aby upamiętnić kolejną rocznicę premiery WoL, Blizzard rozdaje przepyszny portret z tortem w roli głównej wszystkim graczom, którzy zalogują się w tym czasie do StarCraft II i rozegrają przynajmniej jeden mecz.

Robotnicy w grze również dołączyli do wspólnego świętowania, ale zamiast zakładać śmieszne kapelusiki czy napychać się konfetti będą rozwijać sztandary i puszczać sztuczne ognie za każdym razem, gdy zostanie ukończony budynek bazy. Pamiętajcie jednak, że zaopatrzenie w specjalistyczne części jest kosztowne nawet w przyszłości, zatem dekoracje będą po pewnym czasie znikać.

Reklama

W podzięce dla graczy twórcy aktywują premię 100% do podstawowego doświadczenia zdobywanego w trybie współpracy oraz do awansowania poszczególnych ras w trybie wieloosobowym. To doskonały moment, by awansować swoich dowódców i zdobyć kilka poziomów rzadziej granymi rasami.

Rocznicowe obchody rozpoczynają się dziś i potrwają do 30 lipca, zatem nie zwlekajcie i już teraz dołączajcie do wspólnego świętowania urodzin StarCraft II.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: StarCraft II

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy