Reklama

​StarSeries i-League Season 5: AGO kończy udział na ćwierćfinale

Koniec przygody AGO Esports z StarSeries i-League Season 5. Polska formacja przegrała w ćwierćfinale turnieju z North.

Pierwszą mapą pojedynku był train. Grę lepiej otworzyli zawodnicy North, dość wyraźnie odskakując przeciwnikom, wprowadzając im przy tym problemy ekonomiczne (6:2). Polacy nie często potrafili zaskoczyć swojego oponenta skutecznym atakiem, dlatego po pierwszej połowie Duńczycy prowadzili 12:3. Pomimo problemów po zmianie stron „Jastrzębie” zaczęły odrabiać straty (8:13). W pewnym momencie wyrównanie stało się realne (13:14), lecz podopieczni Alexandra „ave” Holdta zachowali zimną krew, zapisując mapę na swoje konto.

Następnie zespoły przeniosły się na dust2, gdzie start wyglądał dobrze dla AGO, gdyż objęło ono prowadzenie 4:2. Od tego momentu jednak Skandynawowie znaleźli sposób na swojego przeciwnika, rozpoczynając dominacje na mapie, osiągając wynik 11:4. Po zmianie stron Mathias „MSL” Lauridsen i spółka powiększyli swoją przewagę. Gdy rezultat wynosił 4:14, mistrzowie Polski rozpoczęli pogoń za rywalem, sukcesywnie się do niego zbliżając. North nie miało pomysłu na udane ataki, przez co polska formacja zdobyła dwanaście punktów z rzędu, doprowadzając do wyrównania.

Ostatnią mapą meczu był mirage. Tym razem duńska drużyna nie zdominowała przebiegu pierwszej połowy placu gry, gdyż AGO było w stanie zdobyć sześć rund. Po zmianie stron Polacy przejęli przez pewien czas inicjatywę, wychodząc na prowadzenie 10:9. W tym momencie gracze ze Skandynawii zaczęli jednak skuteczniej bronić dostępu do bombsite'ów, ostatecznie nie oddając już przeciwnikowi żadnego punktu na swoje konto.

AGO Esports – North 1:2 (13:16 – train, 16:14 - dust2, 10:16 - mirage)

Patryk Głowacki

Reklama
ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: AGO Esports | North | starseries i-league season 5
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy