Reklama

Startują polskie kwalifikacje turnieju ROG MASTERS z pulą 500 000 dolarów

ROG MASTERS poszerza swój zasięg. Azjatycki turniej, organizowany przez markę ASUS Republic Of Gamers, w tym roku zawita z kwalifikacjami do zupełnie nowych krajów, w tym również do Polski! Pierwsze zapisy ruszają już w najbliższą środę.

Jest to turniej skierowany do graczy Counter Strike: Global Offensive i Dota 2. Zawody rozpoczną się pod koniec czerwca. Wezmą w nich udział zespoły z 30 krajów. Te rywalizować będą w lokalnych kwalifikacjach, aby następnie awansować do regionalnych eliminacji. Najlepsze 12 drużyn zmierzy się na LANie w Singapurze i Malezji, w zależności od gry. Zwycięzcę poznamy w listopadzie. Jest o co walczyć, bo w puli nagród znalazło się 500 000 dolarów amerykańskich.

W turnieju CS:GO zobaczymy 8 zespołów. 5 z nich otrzyma zaproszenie, a pozostałe 3 zostaną wyłonione z otwartych kwalifikacji. Zapisy wystartują 21 czerwca i potrwają do 9 lipca. Najciekawsze spotkania komentować będą Piotr "Izak" Skowyrski oraz Patryk "Easy" Dzięcioł.

Reklama

Jeśli chodzi o Dota 2, to 1 zespół zostanie zaproszony, a 3 będzie mogło wywalczyć miejsce poprzez otwarte kwalifikacje. Zapisy rozpoczną się 9 lipca i potrwają do 16 lipca. W roli komentatorów usłyszymy Tomasza "Bandita" Borysa oraz Johny’ego "Nexosa" Oraczewskiego.

Będzie to kolejny ważny turniej dla polskich zawodników, którzy chcą rywalizować z zagranicznymi zespołami. Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się na www.rog-masters.com.

materiały prasowe

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy