Reklama

Stary skład Cloud9 z shroudem wróci na scenę?

​Możliwe, że na amerykańskiej scenie dojdzie do powrotu starego składu Cloud9. Taką informację przekazał były członek organizacji - Jordan "n0thing" Gilbert.

Mówiąc o starym składzie C9, konkretnie pojawia się myśl, gdy drużynę esportowego klubu tworzyli: Tyler "Skadoodle" Latham, Michael "shroud" Grzesiek, Jordan "n0thing" Gilbert, Sean "sgares" Gares oraz Ryan "freakazoid" Abadir. W tym zestawieniu drużyna wygrała m.in. iBUYPOWER Cup, zgarniając za zwycięstwo 65 tysięcy dolarów, co jak na 2015 rok było pokaźną wypłatą.

Z czasem roster C9 mocno zmieniał się na przestrzeni lat, przechodząc przy tym swoje wzloty i upadki. Ostatecznie już od dłuższego czasu wszystkich ze wspomnianej piątki nie ma w organizacji, która przechodzi kryzys, jeżeli chodzi o formację CS:GO.

Reklama

Fani "starej ekipy" Cloud9 być może będą mieli powody do zadowolenia. Na jednym ze swoich streamów "n0thing" zapowiedział, że wspomniana piątka jest w kontakcie co do wspólnej gry na amerykańskiej scenie. Głównie formacja miałaby skupić się na turniejach internetowych. Być może niebawem dawne C9 ponownie zacznie zatem być aktywne na scenie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy