Reklama

Streamerka zbanowana za… dojenie krowy w grze online

​Do kuriozalnej sytuacji doszło na jednej z transmisji na Twitchu. Streamerka nadająca pod pseudonimem "AnnieFuchsia" została zbanowana w nowej grze MMORPG - "New World". Powodem zablokowania konta było dojenie krowy. Sprawa jest absurdalna, a klip z całym zajściem nabiera w ostatnim czasie na popularności.

"New World" to nowa produkcja z gatunku MMORPG (gra fabularna, w której w wirtualnym świecie gracz wciela się w konkretną postać i kieruje jej decyzjami w różnoraki sposób) stworzona przez Amazon Games, czyli studio zajmujące się tworzeniem gier, które powstało z inicjatywy Amazon.com.

Chociaż premiera tej długo wyczekiwanej produkcji przypada dopiero na 31 sierpnia 2021 roku, w zamkniętych beta-testach wzięło udział sporo graczy, którym w losowaniu dopisało trochę szczęścia i otrzymali klucz do tego dzieła. Oprócz nich, dostęp otrzymali również streamerzy i influencerzy. "New World" cieszy się obecnie ogromną popularnością i na Twitchu oglądany jest przez nawet kilkaset tysięcy osób jednocześnie.

Reklama

Do nietypowej sytuacji doszło na transmisji na żywo u jednej ze streamerek - "AnnieFuchsia". Dziewczyna przemierzała otwarty świat swoją postacią, po czym zaczęła doić krowę. Sekundę później wyskoczył komunikat: "Twoje konto zostało zablokowane na stałe".

Niestety, wiadomość zawierała błędy i nie była w żaden sposób pomocna. Na ratunek przyszedł dopiero jeden z najpopularniejszych obecnie twórców na Twitchu - Asmongold: "Ludzie na czacie mówili, że dostałaś bana. Rozmawiałem z przedstawicielami gry. Oglądali transmisje i powiedzieli, że to był zwykły wypadek. Pracują nad tym" - wytłumaczył streamerce całe zajście.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama