Reklama

Streamerka znana z Twitch.tv po raz trzeci zbanowana TikToku

​Influencerzy mają coraz częściej kłopoty z regulaminem czołowych platform społecznościowych. Tym razem kara dopadła słynną "JustaMinx" z EnVyUs. Kobieta po raz trzeci otrzymała bana na TikToku. Uważa jednak, że nie było powodów do takiej decyzji.

"JustaMinx" jest aktualnie jedną z najbardziej znanych streamerek na Twitchu. Jej transmisje są chętnie oglądane przez wiele tysięcy widzów w serwisie od Amazona. Kobieta jest na tyle rozpoznawalna, że amerykańska organizacja esportowa EnVyUs postanowiła nawiązać z nią współpracę i jest ona oficjalną przedstawicielką tego "klubu" na Twitchu. Irlandzka streamerka, mieszkająca na stałe w Los Angeles kilkukrotnie była banowana na Twitchu.

Ostatnia tego kara nastąpiła, gdy kobieta użyła obraźliwego słownictwa, które jest wbrew regulaminowi. Pokazuje to, że nawet najwięksi twórcy nie są chronieni przez platformę i mogą otrzymać bana.

Reklama

"JustaMinx" w końcu posiada 2 miliony obserwujących, więc jak najbardziej zalicza się do tych czołowych streamerów w skali światowej. Teraz kobieta będzie musiała borykać się z kolejnym problemem.

Irlandka została trzeci raz zbanowana z TikToka. W tej sprawie opublikowała niedawno film w serwisie YouTube, gdzie tłumaczy tę całą sytuację. Jest to już trzecia tego typu kara dla "JustaMinx", więc można się spodziewać, że platforma będzie coraz bardziej restrykcyjnie ją traktowała. Według wyjaśnień, kobieta nie miała żadnego wpływu na to.

To trolle miały masowo zgłaszać konto, aż w końcu dopięli swego i doprowadzili do zbanowania znanej influencerki. Warto wspomnieć, że to konto obserwowane było przez 2,7 miliona użytkowników.

Streamerka mówi również, że przed banem nie dostała jakichkolwiek ostrzeżeń, więc jest to bardzo interessująca sprawa. Jak na razie nie wiemy, jaki znajdzie ona finał.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy