Reklama

Reklama

Świat Naruto łączy się z uniwersum Fortnite

​Fortnite rozpoczyna współpracę z kolejną marką. Tym razem w grze zagości Naruto - dobrze znane w Polsce anime, które mimo, iż swoją premierę miało blisko dwie dekady temu, nadal cieszy się dużą popularnością.

W ostatnich tygodniach, pojawiło się wiele przecieków, że w najgorętszej produkcji od Epic Games ma pojawić kolejna kolaboracja w postaci połączenia dwóch światów - Fortnite z Naruto. Na fali tych domysłów, oficjalne kanały mediów społecznościowych postanowiły dłużej nie zwlekać, więc to co było już raczej oczywiste, finalnie zostało potwierdzone.

Fortnite w branży gier uznawany jest za świątynie wszelkich współprac i kolaboracji z przeróżnymi markami, poczynając od artystów światowej sławy, kończąc na bajkach i filmach. Dość powiedzieć, że uniwersum tej gry mieszało się już z Avengers od Marvela, z Gwiezdnymi Wojnami czy Deadpoolem.

Reklama

Oprócz tego, Fortnite współpracował jeszcze z piłkarzami: Harry Kanem, Marco Reusem oraz Neymarem Jr. Umowy z innymi produkcjami z przemysłu gier również się zdarzały - wystarczy tutaj wymienić League of Legends oraz Rocket League.

Świat Naruto wkroczy do uniwersum Fortnite dokładnie 16 listopada, chociaż reszta informacji w tej kwestii pozostaje nadal tajemnicą. Istnieją przesłanki, że w popularnym battle royale pojawią się nowe skórki bohaterów takich jak: Sasuke, Sakura czy Kakashi.

Być może również, do gry zawita boss, któremu gracze będą musieli dzielnie stawić czoła. Pierwsze przecieki odnośnie współpracy Fortnite z Naruto pojawiały się już pod koniec października. Ciężko jednak stwierdzić, czy wszystko o czym spekulowano - zagości finalnie w grze.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy