Reklama

Reklama

Sztokholm gospodarzem największego turnieju w CS:GO? Są pewne warunki

​Organizacja PGL odpowiedzialna jest za produkcję największego w tym roku turnieju w CS:GO rangi Major. Dzisiaj poinformowano społeczność i fanów, że Sztokholm może być docelową lokacją, w której odbędą się rozgrywki. Istnieją jednak pewne warunki, które muszą zostać spełnione, aby tak się stało.

Ostatni tak duży turniej organizowany przez PGL miał miejsce w 2019 roku, kiedy to odbył się StarLadder w Berlinie. Teraz ponownie, organizacja ta dostąpi zaszczytu produkcji tak ważnego wydarzenia. Za docelową lokację obrano stolicę Szwecji - Sztokholm.

Spekuluje się, że 23 sierpnia mają wystąpić w Szwecji poluzowania związane z prewencyjnymi działaniami rządu w sprawie walki z COVID-19. Jeśli by tak się stało, spełnione zostałyby wszystkie warunki do organizacji tak dużego przedsięwzięcia jakim jest Major w CS:GO.

Reklama

PGL liczy, że do 15 września wszystko stanie się już jasne i zniesienie wszelkich restrykcji pozwoli na przygotowywanie się i zaczęcie pracy nad całym eventem. Organizator gotowy jest również na wersję mniej pozytywną w przypadku, gdy Szwecja nadal podtrzyma rygorystyczne warunki: "Chcielibyśmy, żeby to wydarzenie odbyło się w Sztokholmie, ale przygotowani jesteśmy również na ewentualną zmianę lokalizacji we wrześniu, jeśli wszystko poszłoby nie po naszej myśli" - głosi najnowszy komunikat.

Turniej ma potrwać od 23 października do 11 listopada, a w puli nagród znajdzie się 2 miliony dolarów.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy