Reklama

Reklama

T1 podpisało dziewięciu nowych graczy battle royale

​Koreańska organizacja kontynuuje swój podbój nowego gatunku. Oficjalnie rozpoczęli swoją przygodę z BR już w zeszłym roku, a teraz podpisują kolejne nazwiska. Tym razem w Apex Legends oraz Fortnite.

Do Kurta, BcJ i ZerGa, którzy zostali podpisani do T1 w marcu 2018 roku, dołączyli teraz Selly, Karonpe oraz Parkha. Najpopularniejsza koreańska organizacja ma również pod swoimi skrzydłami dwójkę twórców, JuanKorea oraz Sonii. Wygląda na to, że na ten moment skupiają się jednak przede wszystkim na podboju sceny esportowej.

Sugerowałby to również fakt podpisania kolejnych sześciu profesjonalnych graczy Fortnite’a. Z 11 sezonem na horyzoncie, rozwój dywizji popularnego BR wydaje się bardzo rozsądny. Szczególnie, że udało im się zgarnąć kilka naprawdę imponujących nazwisk.

Reklama

Największym talentem w tej grupie wydaje się być zdecydowanie Peterpan, który podczas Fortnite World Cup zgarnął 112 tysięcy dolarów, zdobywając 19 miejsce. Był wtedy drugim, najlepszym Koreańczykiem na turnieju, obok Nate’a "Kreo" Kou.

Na bardzo przyszłościowy wybór wygląda również 14-letni Hood.J, który powinien w T1 otworzyć tym samym nowe, esportowe pokolenie. Chociaż wszyscy wyglądają na bardzo solidne wybory, do profesjonalnej sceny nadchodzą kolejne zmiany. Pytanie więc jak graczom uda się zaadaptować do rywalizacji w czteroosobowych drużynach.

Najlepsze tematy

Reklama