Reklama

T1 ujawniło swój skład na Mistrzostwa Świata

​Niedługo po zakończeniu losowania grup na tegoroczne Mistrzostwa Świata League of Legends, koreańska organizacja T1 poinformowała, jaki skład planuje wysłać na nadchodzący turniej.

Worldsy zbliżają się wielkimi krokami. Hype na najważniejszy turniej w sezonie League of Legends rozpoczęło ostatnie losowanie grup. Jako drugi seed koreański T1 trafiło do grupy z EDG, jednym z faworytów turnieju, oraz 100 Thieves. Po zakończeniu fazy Play-In do tej trójki dołączy jeszcze jedna drużyna.

Fani z całego świata czekają już na powrót Fakera na Worldsy i pierwszy występ T1. Cały czas tematem dyskusji wielu widzów pozostawał jednak ich skład. T1 rozpoczęło bowiem ten sezon od kilku odważnych eksperymentów. Pod skrzydłami organizacji znajduje się 11 graczy, którzy przez znaczną część wiosny na zmianę pojawiali się na scenie LCK. Wiosenny eksperyment ostatecznie nie wypalił i latem organizację musieli ratować trenerzy, Stardust i Moment.

Reklama

T1 wyszło na prostą, na drugim miejscu zakończyło playoffy LCK i zakwalifikowało się prosto do głównego eventu Mistrzostw Świata. Dla organizacji przyszedł więc czas, żeby ogłosić, którzy z 11 zawodników wezmą udział w tegorocznych Worldsach. Na swoim Twitterze T1 poinformowało, że będą to Canna, Cuzz, Oner, Faker, Teddy, Gumayusi oraz Keria. Zdecydowali się na zastępstwo wziąć jednego junglera i jednego ADC.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy