Reklama

Reklama

TaZ ambasadorem Esportal Legends League

​Legenda Counter-Strike'a oraz osoba, która inspiruje wielu polskich, jak i również zagranicznych graczy. Zdobywał najważniejsze trofea esportowe. Zawodnik Counter-Strike 1.6, a aktualnie CS:GO, który reprezentował przez wiele lat barwy Virtus.pro, a także ESC Gaming, Kinguin i ARCY. Obecnie, razem z Filip "NEO" Kubski, prowadzą własną organizację - Honoris.

Jednym z jej celów jest stworzenie przestrzeni dla młodych graczy dzięki której będą mogli się rozwijać i budować polską i zagraniczną scene CS:GO. Warto podkreślić, że Wiktor miał swój duży udział w tworzeniu FPL-a, a dziś kontynuuje tę drogę i razem z Legends League chce stworzyć projekt na skalę światową.

Czym jest ELL? Ekskluzywna międzynarodowa liga CS:GO, łącząca sześć krajów z oddzielną drabinką kolejki "solo", dostępną tylko dla zaproszonych graczy - z czego 30 z Polski. Pula nagród pierwszego sezonu wyniesie 5 000 euro.

Platforma Esportal, skupiająca się przede wszystkim na potrzebach społeczności, ogłasza powstanie nowego projektu - Esportal Legends League, skierowanego do najlepszych graczy. ELL będzie kolejnym szczeblem w drodze na szczyt dla zawodników myślącym o ciągłym rozwoju.

Reklama

Esportal w lutym 2022 roku rozpoczął w Polsce nowy rozdział działalności, oferując miłośnikom CS:GO ogrom aktywności. Dzięki temu platforma wróciła do łaski polskich graczy, o czym świadczy liczba 41 000 rozegranych spotkań w samym lutym, co stanowi 150% wzrost do poprzedniego miesiąca. Ponadto o 88% wzrosła liczba unikalnych aktywnych użytkowników oraz skok o 170% ilości wykupionych subskrypcji premium.

Esportal Legends League to ekskluzywna międzynarodowa liga, łącząca sześć krajów, która będzie oddzielną drabinką kolejki "solo", dostępną tylko dla zaproszonych graczy, oferująca najlepsze środowisko oraz najwyższy poziom rywalizacji na platformie Esportal. Zawodnicy, którzy wykażą się umiejętnościami, komunikacją w zespole i mentalnością zwycięzcy, będą mieli szansę otrzymać zaproszenie do udziału w lidze. Esportal Legends League oferować będzie comiesięczne hojne nagrody pieniężne oraz możliwość pokazania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie! Co miesiąc rywalizować będzie około 200 graczy, z czego dla Polaków przewidziano 30 miejsc.

System punktowy, który decyduje o miejscu w drabince:

  • Za zwycięstwo przyznawane jest 15 punktów,
  • Passa zwycięstw (po 5 kolejnych zwycięstwach) daje dodatkowe 5 punktów za każde zwycięstwo (w sumie 20 punktów),
  • Przegrana oznacza utratę 10 punktów.

Pierwszy sezon ligi rozpocznie się 22 kwietnia, co oznacza, że zaproszeni gracze odblokują ekskluzywną kolejkę już niedługo. Będzie o co walczyć, bo pula nagród w pierwszym sezonie Esportal Legends League wyniesie 5000 euro (ok. 23 000 PLN).

Jak mogę grać w Esportal Legends League?

Istnieją różne sposoby na otrzymanie zaproszenia. Możesz otrzymać bezpośrednie zaproszenie do ligi na podstawie referencji od ambasadorów społeczności, którzy zostaną wkrótce. Ponadto wszyscy gracze mają szansę zakwalifikować się do ligi, grając na Esportal Matchmaking, osiągając rangę Legendy i pokazując, że mogą rywalizować z najlepszymi.

Celem Esportal Legends League jest zapewnienie równowagi między wschodzącymi gwiazdami, a doświadczonymi zawodowcami. Co miesiąc do ligi będzie dołączać 12 nowych graczy.

Drabinka kwalifikacyjna Legends League

W ostatnim tygodniu każdego sezonu Legends League, Esportal będzie organizował drabinkę, do której będzie mógł dołączyć każdy gracz z rangą Legendy. Wybrani zostaną dwaj najlepsi gracze w drabince z każdego kraju, czyli w sumie 12 zawodników.

Ta dwunastka zostanie powitana w następnym sezonie Legends League. Chcesz zachować swoje miejsce? Musisz ponownie zmierzyć się z drabinką kwalifikacyjną.

Esportal Legends League w pigułce:

  • Pierwszy sezon rozpoczyna się 22 kwietnia;
  • Nowa drabinka co miesiąc;
  • Około 200 graczy;
  • Tylko zaproszenia;
  • Oddzielna kolejka solo;
  • Pula nagród 5000 euro.
Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy