Reklama

Team Kinguin w nowym składzie wygrywa X-BET.co Invitational!

​Team Kinguin bez większych kłopotów pokonał eXtatus 2:0 w finale turnieju X-BET.co Invitational. Jest to pierwszy sukces nowego składu ekipy spod znaku Pingwina.

Spotkanie przeciwko czesko-słowackiemu eXtatus było zadziwiająco łatwe dla polsko-portugalskiego składu. Rozgrywka na Cache była bardzo błyskawiczna. Po pierwszej połowie Kinguin prowadziło 11:4, a w drugiej połowie nie dali większych szans, zdobywając wszystkie pięć rund. Ostatecznie pierwsza mapa zakończyła się deklasacją 16:4. Na wielką pochwałę zasługiwał Michał "Michu" Muller - zdobywca 24 fragów.

Druga mapa - Mirage nie była o wiele bardziej wymagająca dla podopiecznych Mariusza "Loord" Cybulskiego. Nowy skład Teamu Kinguin totalnie kontrolował mapę, nie dał rywalom żadnego pola do popisu. Po pierwszej połowie, wygranej przez "Pingwinki" 12:3 wiele wskazywało na podobny przebieg, jak na Inferno.

Reklama

Nasi południowi sąsiedzi jednak zmobilizowali się w drugiej części i próbowali odrobić straty. Chęci nie wystarczyły, by nawiązać walkę z Teamem Kinguin i musieli oni uznać wyższość polsko-portugalskiego rywala, po wyniku 16:9.

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Team Kinguin
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy