Reklama

Reklama

Team Vitality wypuścił z adidasem specjalne buty

​Adidas wraz z organizacją esportową postanowił stworzyć wspólny projekt, który zostanie wydany na rynek w limitowanej edycji. Mowa o specjalnych butach. Ich design będzie odwoływał się do Dragon Ball Z, czyli jednego z najpopularniejszych seriali animowanych z Azji.

Team Vitality to jedna z największych francuskich organizacji. Esportowy klub posiada swoich przedstawicieli m.in. w FIFIE, Fortnite, Rocket League czy Hearthstone. Głównie marka została jednak rozpropagowana za sprawą formacji w Counter-Strike'a: Global Offensive oraz League of Legends. W CS:GO drużyna zajmuje obecnie pierwsze miejsce rankingu HLTV.org.

W 2017 roku Vitality ogłosiło spory ruch, jeśli chodzi o pozyskanie sponsora do swojego projektu. Otóż organizacja porozumiała się z adidasem. Jedna z najpopularniejszych firm odzieżowych dołączyła do esportowego klubu, zaopatrując jego członków w odpowiednie ubrania. To najważniejszy, ale nie jedyny element współpracy, jaki zawarły między sobą oba podmioty.

Reklama

Efektem korelacji jest również wypuszczenie na rynek specjalnie wyprodukowanych butów. Nazwa modelu to "X9000L3". Inspiracją do stworzenia obuwia był Dragon Ball Z, a także sama organizacja i to ich połączenie pojawi się na produkcie. W ten sposób adidas chciał stworzyć połączenie między światem esportu a mangą. Buty łączą ze sobą elegancję i funkcjonalność, dobrze wpisując się w streetwear.

Warto wspomnieć, iż niejako mowa o reedycji pomysłu, toteż obecny produkt został oznaczony znaczkiem "VIT.02". Tak jak za pierwszym razem, ta i teraz edycja butów jest limitowana. Za pierwszym razem koncepcja okazała się sporym sukcesem, gdyż wszystkie pary zostały sprzedane w ciągu tygodnia. Teraz zainteresowani zakupem muszą przyszykować około 130 euro.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy