Reklama

Teamfight Tactics: Mortdog zapowiada zmiany dla jednego z popularnych traitów

Znany wśród społeczności Teamfight Tactics deweloper Mortdog zdradził niedawno, że jego zespół pracuje nad drastycznymi zmianami do Pilltoverów.

Mortdog jest dla wielu graczy Teamfight Tactics jednym z głównych powodów, dlaczego ich ulubiona produkcja dalej ma się tak dobrze. Sam gameplay oraz jej podstawowe mechaniki sprawdzają się oczywiście doskonale, ale deweloper odpowiedzialny za całą grę utrzymujący stały kontakt ze społecznością potrafi zmienić wiele.

W charakterystycznym dla siebie stylu, Mortdog zdradził niedawno na swoim streamie aktualne plany deweloperów na bliższą przyszłość gry. Pilltover ma doczekać się znaczącego reworka. Zdaniem Mortdoga gracze nie lubią wybierać pomiędzy T-Hexem a przedmiotami. Twórcy chcą to zmienić i ułatwić nieco grę tym traitem.

Reklama

Aktualnie Pilltover oferuje zapewnia graczom dodatkową jednostkę, mechanicznego dinozaura T-Hexa. Za każdym razem, kiedy przegrywamy rozgrywkę, T-Hex zyskuje jeden stack, które potem można zamienić na siłę dla tej jednostki, jeżeli wygramy jeden mecz. Celem graczy jest więc przegranie wielu pojedynków z rzędu, a potem wzmocnienie swojego T-Hexa.

Najwyraźniej ten rodzaj gameplayu nie utrzyma się na długo w Teamfight Tactics. Mortdog nie powiedział niestety wiele na temat planowanego reworku. Wiemy jednak, że wykorzystywanie siły Pilltoverów ma stać się prostsze, co na pewno ucieszy część społeczności.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Teamfight Tactics | League of Legends
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy