Reklama

To koniec Virtus.pro na Majorze. Polacy ulegli Cloud9

​Virtus.pro niestety przegrało swój trzeci mecz podczas ELEAGUE Major Boston 2018. Tym razem pogromcami polskiej drużyny była amerykańska formacja Cloud9. Porażka sprawiła, że Polacy żegnają się z turniejem już po fazie grupowej.

Niestety już sam początek mapy Mirage wskazywał na to, że amerykańska drużyna jest lepiej przygotowana. Szczególnie Virtusów niszczył Stewie2k, który w pewnym momencie miał więcej fragów niż cała polska ekipa. Polacy nie radzili sobie z bardzo dobrze skillowo dysponowaną drużyną z USA. Pod koniec pierwszej połówki Virtusi jednak zaczęli odrabiać straty. Na półmetku mapy Cloud9 prowadziło 10:5.

Nasi zawodnicy świetnie rozpoczęli drugą połowę. Wygrali w bardzo dobrym stylu pistoletówkę i wiele wskazywało na to, że będą w stanie odwrócić losy spotkania. Jednak kolejna runda znów należała do amerykańskiej drużyny i był to początek końca Virtus.pro na Majorze. Polakom udało się jeszcze wywalczyć jedną rundę, ale to było zdecydowanie za mało. Virtus.pro przegrało 16:7 i zakończyło swój występ podczas ELEAGUE Major Boston 2018.

Reklama

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: virtus.pro

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy