Reklama

To nie żart! Polski budynek znalazł się w CS:GO!

​Polski budynek jako mapa w CS:GO? Wydaje się być to nierealne, a jednak. Firma ERBUD w porozumieniu z Gameset postanowiła stworzyć warsztatową mapę w CS:GO, która przedstawia jeden z nowych wieżowców w Łodzi.

Polscy gracze ważnym członkiem społeczności CS:GO

Polska jest jednym z głównych krajów zainteresowanych grą Counter-Strike: Global Offensive. Nie jest to jednak nic dziwnego. Przez wiele lat nasza scena była wiodącą w skali światowej, jeśli mowa o rozgrywkach profesjonalistów w Counter-Strike’a. Zawodnicy znad Wisły zdobyli ogromną liczbę trofeów, z tymi najważniejszymi włącznie. Obecnie Polska w CS:GO liczy się nieco mniej. Nasze formacje nie walczą już w największych arenach, ale to nie znaczy, że zawodnicy znad Wisły dają o sobie zapomnieć.

Reklama

W dalszym ciągu liczba graczy z Polski jest bardzo duża na serwerach Valve. Niedawno firma ERBUD we współpracy z agencją marketingu gamingowego - Gameset stworzyła interesujący projekt dotyczący "Kantera". W "Warsztacie" na Steam pojawiła się całkiem nowa mapa. Nie jest to jednak zwyczajna lokacja. Wyżej wspomniane firmy dołączyły do gry... jeden z najnowszych wieżowców w Polsce.

Znany polski wieżowiec w CS:GO

Firma ERBUD na swoim kanale na YouTube zaprezentowała lokację opartą na budynku Hi Piotrkowska w Łodzi. Jest to najwyższy wieżowiec w tym mieście i jeden z najwyższych budynków w Polsce. Wieżowiec mierzący aż 82 metry został odtworzony w słynnej strzelance. W grze można poruszać się po wnętrzach biurowca. Z pewnością jest to niezwykle interesujące przedsięwzięcie. Do tej pory próżno było szukać prawdziwych budynków z Polski w CS:GO.

Gracze z całą pewnością teraz będą mogli bardziej poczuć "swojski" klimat w CS:GO, gdy zagrają na tej mapie. Oczywiście, prawdopodobnie nigdy nie będzie to mapa rozgrywana na oficjalnych turniejach, aczkolwiek możemy się świetnie bawić grając na niej ze swoimi znajomymi. Inicjatywa powstała przy współpracy z Gameset to z pewnością interesująca droga do promocji.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive