Reklama

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo dla każdego. Ubisoft z ciekawą ofertą

W świecie strzelanki Tom Clancy’s Rainbow Six Siege wystartował już wyczekiwany kolejny sezon. Garść nowości to nie jedyne co przygotował dla swoich graczy Ubisoft. W taktycznego FPS-a zagracie przez tydzień za darmo - na wszystkich platformach, na których dostępny jest ten tytuł.

Strzelanka Ubisoftu za darmo dla każdego

Może trudno w to uwierzyć, ale Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za nieco ponad pół roku skończy... dziewięć lat. Produkcja ta nadal cieszy się olbrzymią popularnością i widnieje wśród najchętniej ogrywanych pozycji na platformie Steam. Aktualnie strzelanka przechodzi swój renesans, a wszystko za sprawą wdrożonych nowości i zmian.

W Rainbow Six Siege będziecie mogli pograć całkowicie za darmo przez równy tydzień. Ubisoft wyszedł naprzeciw oczekiwaniu graczy i udostępnia swoją produkcję bezpłatnie. Grę będziecie mogli wytestować od 14 do 21 marca na: PC (Steam, Ubisoft Store), Xbox One, Xbox Series X/S, jak również na PlayStation 4 i PlayStation 5. Oferta startuje o godz. 13:00.

Reklama

Nowy sezon w Rainbow Six Siege

Silnie skorelowane jest to z nadejściem dużej sezonowej aktualizacji. Operacja Deadly Omen zagościła już w grze, implementując do rozgrywki nowego Operatora Deimosa, który wyposażony jest w specjalną latającą sondę DeathMARK.

Oprócz tego deweloperzy większy nacisk postawili na eliminacji nieuczciwych graczy. Wprowadzono specjalne zabezpieczenia, które mają lepiej radzić sobie z oszustami. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o nowej zawartości - tryb versus AI wzbogacił się o 5 dodatkowych map, 6 grywalnych operatorów, natomiast tryb treningowy o 4 kolejne mapy.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zatopić się w świecie jednym z najpopularniejszych rywalizacyjnych shooterów, to teraz rodzi się ku temu idealna okazja. 

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Tom Clancy's Rainbow Six Siege | Ubisoft
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy