Reklama

Transmisja z basenu? Nowe zjawisko na Twitchu

​Streamy na platformie Twitch.tv w ostatnim czasie przybierają bardzo różną formę. Do wykonywanych aktywności należą między innymi takie jak granie, gotowanie czy tańczenie. Jest jednak streamerka, która transmituje...kąpiel w basenie.

Twitch od kilku lat nie jest już platformą streamingową skupiającą się głównie na transmitowaniu rozgrywek gier wideo. Początkowym etapem transformacji giganta z rodziny Amazona było powstanie poddziału "Just Chatting" czyli kategorii, gdzie wystarczy jedynie rozmawiać z widzami. Ponadto Twitch w swoim asortymencie posiada także poddziały takie jak: "Sztuka" "Podróże i rekreacja" czy "Muzyka".

Początkowo bardziej konserwatywni fani sprzeciwiali się takiemu kursowi amerykańskiej platformy. Twierdzili, że historią Twitcha są gry i nadal nią powinny pozostać w głównej mierze. Coraz częściej jednak wiemy, że tak nie jest.

Reklama

Owszem, gry wideo nadal są lwią częścią treści pokazywanych na Twitch.tv, jednak coraz częściej serwis zalewany jest różnymi innymi treściami. Rzadko jednak zdarza się, by transmisja była prowadzona z...basenu. Taki rodzaj transmisji prowadzi "Indiefoxx".

Influencerka może pochwalić się liczbą ponad 400 tysięcy obserwujących. Specjalizuje się głównie w kategorii "Just Chatting". W ostatnich tygodniach regularnie także gra na gitarze i śpiewa wybrane utwory. Najgłośniej o streamerce zrobiło się jednak głównie wtedy, gdy postanowiła nagrywać transmisję z basenu.

Odziana była wówczas w bardzo skąpy strój kąpielowy. Jest to na granicy z regulaminem Twitcha, który w teorii bardzo mocno walczy z nagością lub jej granicami. "Indiefoxx" nie ma jednak najmniejszego problemu z tym. Z powodzeniem kilkukrotnie streamowała będąc w wodzie.

Trudno też się dziwić popularności, jaką zdobywała wówczas użytkowniczka Twitcha. Bardzo prawdopodobne, że Amerykanka wkrótce znajdzie swoje naśladowczynie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy