Reklama

Reklama

Treyarch opóźnił premierę trybu CDL w Call of Duty: Modern Warfare 2

Fani competitive Call of Duty będą musieli niestety poczekać trochę na tryb stworzony z myślą o nich. Playlista CDL, która miała zadebiutować razem z pierwszym sezonem, pojawi się nieco później.

Temat trybu rankingowego w Call of Duty jest poruszany co roku, przy okazji każdej nowej premierzy. Niektórym nie robi to żadnej różnicy i są w stanie zadowolić się zwykłymi grami publicznymi, ale dla innych rankedy to główne źródło motywacji do regularnej gry.

Niestety tryb rankingowy został ponownie zlekceważony w tym roku. Potwierdzono, że pojawi się on w Call of Duty: Modern Warfare 2, ale wydarzy się to dopiero w przyszłym roku. Nie znamy wciąż żadnych oficjalnych szczegółów na temat planów Treyarch. Do momentu debiutu rankedów fanom competitive miała służyć playlista CDL.

Reklama

CDL Moshpit, który pojawiał się już w kilku poprzednich odsłonach Call of Duty, imituje po prostu warunku sceny esportowej. Gracze mogą grać wyłącznie broniami oraz dodatkami dozwolonymi w CDL. W przeciwieństwie do League Play, z CDL Moshpitem nie są powiązane żadne rangi ani zaawansowany MMR. Przypomina to po prostu gry publiczne na zmienionych zasadach.

Wczoraj zadebiutował pierwszy sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0, ale CDL Moshpit nie pojawił się w grze, co szybko zaadresował Treyarch. Studio przyznało, że w ostatniej chwili odkryto problemy z nowym trybem i zdecydowano się na opóźnienie jego premiery. Rozwiązanie tych problemów jest priorytetem studia i ma on trafić do gry tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy