Reklama

Reklama

Tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 doczeka się testów

​Tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 ma być ratunkiem dla nieco podupadającej serii i próbą konkurowania z gigantami w postaci Fortnite i PUBG. Nową opcję zabawy widzieliśmy dotychczas jedynie przez kilka sekund na trailerach, ale sytuacja zmieni się we wrześniu.

Activision ogłosiło bowiem, że 10 września rozpoczną się prywatne testy beta trybu Blackout, jak nazwano tę wariację battle royale. Warto dodać, że dostęp będą mieli tylko posiadacze PS4 posiadający zamówienia przedpremierowe.

Zwolennicy zabawy na PC i Xbox One będą musieli poczekać. Nie jest obecnie jasne, jak długo. Jeśli jednak twórcy zamierzają podążyć ścieżką wytyczoną przez poprzednią betę, dotyczącą "normalnych" trybów sieciowych, to pozostałe platformy przystąpią do zabawy po tygodniu, 17 września.

Poniższy materiał wideo, opublikowany na Twitterze, potwierdza także obecność kilku wariantów zabawy w Blackout: dla pojedynczych graczy, par oraz czteroosobowych grup.

Reklama

Obecnie nie znamy zbyt wielu detali na temat tego, w jaki sposób Acitivion chce zrealizować battle royale w swojej strzelance. Twórcy chwalili się, że otrzymamy największą mapę w historii serii, co wydaje się być niezbędne do pomieszczenia większej liczby graczy.

Nie wiemy jednak, ilu dokładnie zawodników przystąpi do rywalizacji. Oficjalnie deweloperzy przyznają, że sami jeszcze tego nie wiedzą, lecz nieoficjalnie mowa o maksymalnie 60 uczestnikach walki.

Z całą pewnością zmierzymy się na mapie zawierającej elementy znane z historii serii Call of Duty: Black Ops, wcielając się w "historyczne" postacie, jak Alex Mason, Raul Menendez i zespół Primis. Do tego zestaw pojazdów do przemieszczania się na lądzie, morzu i w powietrzu.

Call of Duty: Black Ops 4 ukaże się 12 października na PC, PS4 i Xbox One.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 4

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy