Reklama

Turniej dla kobiet BeChampions: Empresses Showdown i Akademia Casterek

Go For It! to najnowszy, autorski projekt agencji CFA, który już niedługo odbije się echem na polskiej scenie esportowej. Jest to inicjatywa skierowana do ambitnych kobiet, które chciałyby spróbować swoich sił w branży gamingowej, lecz nie wiedzą od czego zacząć.

Go For It! - Akademia Casterek

Pierwszy krok to szeroko zakrojona promocja wśród ambasadorek projektu mająca na celu zachęcić potencjalne uczestniczki do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Po ich wstępnym przefiltrowaniu wybrana zostanie finałowa grupa, która odbędzie kompleksowe szkolenie z zakresu prezentacji przed kamerą, emisji głosu, konsultacje psychologiczne oraz przejście z mentorami wszystkich nurtujących kandydatki aspektów związanych z pracą komentatorki.

Pomimo tego, na co wskazywałaby nazwa - sam projekt nie będzie ograniczał się tylko do wiedzy z zakresu casterskiego. Na warsztatach znajdą się także elementy administracji turniejów, zarządzania społecznością i social mediami oraz pracą menedżerską.

Reklama

Inicjatywa wspierana jest przez nazwiska takie jak: Mikołaj "Silv4n" Sinacki, Tomasz "Magvayer" Filipiuk oraz Agnieszkę Borysiuk - to znane i szanowane nazwiska w branży gamingowej, które z pewnością będą wyśmienitym drogowskazem dla młodych kobiet z wielkimi aspiracjami. Sama Agnieszka pojawi się także w roli hosta podczas Finałów Offline turnieju BeChampions: Empresses Showdown, czyli równoległego projektu agencji CFA wspierającego kobiety na scenie esportowej.

Zapisy dla zainteresowanych projektem dostępne są tutaj: https://shorturl.at/csIN6

BeChampions: Empresses Showdown - Turniej League of Legends dla kobiet

BeChampions: Empresses Showdown to nowy powiew świeżości dla turniejów League of Legends w Polsce. Inicjatywa skierowana w 100% do grających kobiet ma na celu położenie solidnych podstaw i fundamentów pod ich aktywność na zdominowanej przez mężczyzn esportowej scenie w naszym kraju.

Jest to turniej kierowany przede wszystkim do amatorskich ekip, które chciałyby spróbować swoich sił w zorganizowanych i profesjonalnych rozgrywkach. Wystarczy spełnić kilka wymagań zawartych w regulaminie, zebrać ekipę i zapisać się do jednego z czterech etapów kwalifikacyjnych, które odbywają się na przestrzeni listopada 2023. W pierwszych z nich zwyciężczyniami okazała się ekipa R3volt Infernal, która zwyciężyła wynikiem 2:0 z drużyną Doszło Do Tragedii! Ich zmagania śledzić można było na oficjalnym kanale Twitch organizatora - Twitch.TV/BeChampions.

Rozgrywki zwieńczy Finał Offline, który odbędzie się już 2.02.2023r. W Strefie Gamingowej podczas wydarzenia Magnificon EXPO 2023 w Krakowie. Poprzedzony zostanie on Media Day, podczas którego zostaną stworzone materiały promocyjne z udziałem zakwalifikowanych drużyn. 

Zakwalifikowana ekipa otrzyma także dedykowaną psycholożkę z ramienia partnera naszego projektu - Pracowni Zdrowia Psychicznego LEVEL UP. Owa profesjonalistka będzie wspierała daną drużynę w treningach oraz przygotowaniu na występ w fazie offline oraz podczas Media Day.

Pula nagród pieniężnych i rzeczowych w turnieju to aż 27 000 PLN. Taka suma była możliwa przy wsparciu nie tylko Riot Games, ale i Logitech G. Rozgrywki promowane są przez znane twórczynie związane z League of Legends, takie jak Nieuczesana i Shini, a najważniejsze rozgrywki są także transmitowane na ich kanałach w formie watchparty.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy