Reklama

Reklama

Twitch: "Amouranth" mówi, która aktorka mogłaby ją zagrać w potencjalnym filmie

​Twitch.tv jest serwisem coraz bardziej powszechnym wśród internautów. Codziennie wiele tysięcy użytkowników ogląda streamy na platformie od Amazona. Czy jest szansa, by w przyszłości powstał film o gwiazdach streamingu? "Amouranth" wypowiedziała się na temat ewentualnej odtwórczyni jej roli.

Filmy na podstawie gier wideo są coraz częstszym zjawiskiem w światowej kinematografii. Historia zna adaptacje filmowe tak znanych tytułów jak: Silent Hill, Resident Evil, Hitman, Mortal Kombat czy Prince of Persia. Kilkanaście dni temu na ekranach kin pojawiła się premiera Uncharted.

To opowieść o słynnym poszukiwaczu przygód Nathanie Drake’u. Główną rolę zagra Tom Holland - znany przede wszystkim z bycia odtwórcą słynnego superbohatera od Marvela - Spider-Mana. W rolę Sully’ego wcieli się nie mniej znany - Mark Wahlberg. W filmie pojawi się również słynny hiszpański gwiazdor kina - Antonio Banderas.

Reklama

Społeczność kinomaniaków jednak jest bardzo ostrożna do przenoszenia gier na wielki ekran. Niestety zazwyczaj tego typu zabiegi nie kończyły się dobrze. Produkcje oceniane były bardzo nisko, lecz oczywiście nie musi być to reguła. Uncharted także nie zachwycił widzów i na portalu imdb.com zebrał ocenę 6,7 na 10 przy 37 tysiącach głosów.

Serwis Dexerto.com na swoim profilu twitterowym rozpoczął wirtualny casting na aktorów do filmu o historii Twitcha. Sam pomysł jest oczywiście bardziej formą zabawy, niż faktycznymi planami o stworzeniu takiej produkcji. Jednak inicjatywa odbiła się szerokim echem. Wśród odpowiedzi znalazła się też propozycja od Kaitlyn "Amouranth" Siragusy. Amerykanka wytypowała dwie aktorki, które mogłyby wcielić się w rolę 29-latki.

"Amouranth" niewątpliwie wpisała się na stałe w historię Twitcha. Kobieta wyznaczyła kilka trendów, które stały się wiralowymi i powielanymi przez innych twórców. Oczywiście można mieć wiele zastrzeżeń do sfery moralnej wspomnianych czynów, lecz nie zmienia to faktu, że Siragusa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Twitcha.

Kobieta w komentarzu przyznała, że w jej rolę mogłyby się wcielić dwie gwiazdy kina - Scarlett Johansson oraz Alexandra Daddario. Szczególnie propozycja Johansson jest bardzo interesująca, gdyż kobieta jest bardzo podobna fizycznie do gwiazdy Twitcha.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy