Reklama

Reklama

Twitch: "Amouranth" nadal dystansuje rywalki w branży streamingowej

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa od wielu miesięcy jest jedną z najpopularniejszych streamerek na świecie. W klasyfikacji, która mówi o spędzonych godzinach przez użytkowników, jest zdecydowaną liderką, dystansując swoje konkurentki. Czy pozycja 28-latki na Twitchu będzie kiedykolwiek zagrożona?

Amerykanka coraz mniej szokuje na portalu, który jest dostępny dla dzieci od 13. roku życia. Jeszcze kilka miesięcy temu z wielkimi kontrowersjami spotykały się kolejne projekty i pomysły na streamy. Podczas nich zazwyczaj pojawiała się w bardzo skąpych "kreacjach".

To właśnie "Amouranth" przyczyniła się w bardzo dużym stopniu do popularyzacji transmitowania prosto z dmuchanego basenu w stroju kąpielowym. W ten sposób nawet uczyła się gry w szachy, a szkoliła ją jedna z najpopularniejszych influencerek szachowych - Alexandra Botez.

Reklama

Jej działalność wielokrotnie nie podobała się administracji serwisu należącego do Amazona. Z tego powodu aż pięciokrotnie była banowana, poddawana różnym karom czy jej działalność była ograniczana poprzez mniejsze zarobki.

Jednak kobieta nie przejmuje się tym. Ostatnio było bardzo głośno na temat sprzedaży filmiku w serwisie dla dorosłych - OnlyFans.com. Amerykanka sprzedała swoją "produkcję" za zawrotną kwotę 221 tysięcy dolarów. Okazuje się, że na Twitchu również nikt nie ma "podejścia" do Siragusy. Serwis dexerto.com dotarł do bardzo ciekawych statystyk, obrazujących popularność kobiety.

28-latka jest oglądana łącznie przez trzy miliony godzin miesięcznie. To co najmniej dwukrotnie tyle, jak "SadDummy""Pokimane". Wystarczy również dodać, że druga ze wspomnianych influencerek przez wiele miesięcy była na piedestale tego rankingu. Jak widać, kontrowersje na Twitchu bardzo mocno popłacają i wpływają na nieustającą popularność. Niestety, wielu narzeka na brak reakcji ze strony administracji serwisu. Trzeba jednak przyznać, że "Amouranth" w ostatnich tygodniach dostarcza mniej kontrowersji, co jest bardzo pozytywne dla odbioru tej osoby.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy