Reklama

Twitch: Kontrowersyjna gwiazda będzie produkować "zabawki dla dorosłych"?

​Dzięki basenowym i półnagim transmisjom - Kaitlyn "Amouranth" Siragusa wyrosła na prawdziwą gwiazdę internetu, przebijając się sukcesywnie na szczyt w rankingach popularności i oglądalności. W ostatnim czasie, celebrytka zadziwiła wszystkich fanów wyznaniem, że zakupiła swoją własną stację paliw. Obecnie, na celowniku ma kolejny pomysł na biznes. Tym razem trochę bardziej szokujący.

"Amouranth" zasłynęła z licznych kontrowersji, co w jej przypadku okazało się być swoistą trampoliną do wejścia na sam szczyt najpopularniejszej platformy streamingowej - Twitch.tv. Dziewczyna prowadzi półnagie transmisje basenowe.

Zdarza jej się także tańczyć i nadawać w nie mniej kontrowersyjnej kategorii "ASMR". Wszystko to oczywiście w skąpych ubraniach, co tylko podkręca wszelkie możliwe liczniki statystyczne na jej transmisjach.

Dosłownie kilka dni temu, kontrowersyjna celebrytka pochwaliła się zakupem swojej własnej stacji paliw. Według wyliczeń dziewczyny, za kilka lat - nowy nabytek przyniesie jej wymierne dochody, po czym być może zdecyduje się na odsprzedanie go za jeszcze większe pieniądze.

Reklama

Gwiazda internetu będzie produkować "zabawki dla dorosłych"?

Jak się okazuje, "Amouranth" nie zamierza na tym poprzestawać jeśli chodzi o konstruowanie szalonych pomysłów na kolejne lukratywne przedsięwzięcia. Tym razem, pomógł jej w tym inny streamer, znany szerszej publice jako "Ludwig".

"Połączmy siły największych streamerów i stwórzmy nowy produkt. Będzie to zabawka dla dorosłych sygnowana imieniem Amouranth" - zasugerował podczas jednego ze swoich podcastów z cyklu "The Yard".

Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać. "Nie jestem pewna, czy możemy to zrobić na Twitchu, ale jestem gotowa" - wyraziła aprobatę na swoim Twitterze kontrowersyjna persona. Podobny komunikat od samej zainteresowanej wybrzmiał pod filmem z podcastem - na platformie YouTube.

Uwzględniając fakt, iż "Amouranth" ma smykałkę do interesów - pomysł stworzenia gadżetów erotycznych wcale nie jest tak odrealniony, jeśli chodzi o wcielenie go w życie przez gwiazdę Twitcha.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje