Reklama

Reklama

Twitch: Królowa jest tylko jedna!

​2021 roku należał do streamerki Kaitlyn "Amouranth" Siragusy. To właśnie ta kontrowersyjna osobistość przebojem wdarła się do listy najchętniej oglądanych twórców płci żeńskiej w serwisie Twitch.tv, dystansując przy tym swoje wszystkie konkurentki.

O "Amouranth" można powiedzieć wiele, ale nie można jej zarzucić smykałki do biznesu i umiejętności pomnażania pieniędzy. Oprócz tego, że dziewczyna zrealizowała kilka lukratywnych pomysłów na biznes i zmaterializowała je w realnym życiu, to jeszcze wraz z końcem rokiem może z uśmiechem na twarzy założyć koronę królowej największego portalu streamerskiego.

Siragusa swoją karierę rozwijała w takich kategoriach, jak: Rozmowy, ASMR oraz chyba najbardziej głośnej i kontrowersyjnej: Baseny, jacuzzi, plaże. Internetowa celebrytka transmitowała w basenowych sceneriach w skąpych, wybrakowanych ubraniach, co wymiernie przełożyło się na ogromne wręcz oglądalności, a co za tym idzie... całkiem sowite zarobki.

Reklama

"Amouranth" najpopularniejszą streamerką na Twitchu

Chociaż "Amouranth" kilkakrotnie zadarła z regulaminem serwisu i zdarzyło jej się otrzymać czasowe zawieszenie konta (dwukrotnie), nie powstrzymało jej to, by wrócić i jeszcze silniej zaakcentować swoją obecność na platformie.

Według statystyk Amerykanka jest najchętniej oglądanym twórcą płci żeńskiej na Twitchu. Sumaryczna liczba godzin, jaką wszyscy użytkownicy serwisu spędzili na oglądaniu kontrowersyjnej persony, wyniosła 38 milionów. Takie liczby pozwoliły Siragusie dosyć mocno zdystansować swoje rywalki, bowiem na dalszych miejscach ranking ten prezentuje się następująco:

  1. Amouranth - 38 milionów godzin
  2. Saddummy - 20,8 milionów godzin
  3. Pokimane - 20,5 milionów godzin
  4. IamCristnini - 15 milionów godzin
  5. Jinnytty - 13,95 milionów godzin

Jeśli chodzi o statystyki globalne niezależne od płci, "Amouranth" znalazła się na 33. miejscu w opisywanym serwisie.

ESL
Dowiedz się więcej na temat: Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy