Reklama

Twitch: Napastnik próbował spalić dom znanej streamerki Amouranth

​Sporo niepokojących informacji napłynęło z mediów społecznościowych w ostatnich kilku dniach. Streamerka znana jako "Amouranth" podzieliła się w internecie wieścią, że ktoś próbował spalić jej dom. Według najświeższych informacji, trwa śledztwo w tej sprawie.

Amouranth wyrosła na prawdziwą gwiazdę największego portalu streamerskiego. Dziewczyna dużą popularność zyskała na transmisjach tych, które określane są jako basenowe oraz z gatunku ASMR. I trzeba przyznać, że obie kategorie są mocno kontrowersyjne. Obecnie amerykanka posiada ponad 4 miliony obserwujących na Twitchu i blisko 4,8 miliony na Instagramie. Liczby te pozwalają sklasyfikować tę osobowość jako absolutną czołówkę streamerską pod względem popularności.

Amouranth zdecydowała się podzielić ze swoimi widzami, niepokojącymi i przerażającymi wydarzeniami, które przytrafiły się jej ostatnimi czasy w życiu realnym. "Późno wieczorem wybuchł pożar w miejscu, w którym zlokalizowany jest mój kosz na śmieci. Przyczyna nie jest jeszcze znana, ale śledczy podejrzewają podpalenie" - napisała w krótkim oświadczeniu na Twitterze.

Reklama

"Śledczy analizują teraz nagrania z kamer w domu, nagrania sąsiadów i inne możliwe filmy z okolicy, które mogą pomóc w złapaniu podejrzanego" - dodała streamerka.

Okazało się również, że to nie pierwsza tego typu sytuacja w życiu amerykanki. Rok temu, ktoś wystrzelił i wycelował fajerwerki w jej dom, pod pretekstem Święta Niepodległości w Stanach Zjednoczonych. Napastnik został wtedy schwytany przez policję na gorącym uczynku. Od tamtej pory - do sierpnia tego roku, nic podobnego nie miało już miejsca.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy