Reklama

Twitch: Nowa nietypowa moda opanowuje platformę

​Obecny rok na Twitchu obfituje w pojawianie się co chwilę nowych trendów. Nie są one związane z aktualnie popularnymi grami wideo. Można powiedzieć nawet, że twórcy często robią wszystko inne, niż granie. Okazuje się, że jesteśmy świadkami nowej mody, która budzi zainteresowanie wśród widzów.

Przez ostatni rok wizerunek Twitcha zmienił się bardzo mocno. Pandemia koronawirusa sprawiła, że powstał napływ nowych streamerów. Nie wszyscy jednak zajmowali się akceptowalnym dla Twitcha kontentem. Wiele już powstało artykułów na temat kobiet streamujących z basenu, czy takich, które wykonywały ćwiczenia rozciągające w bardzo dwuznacznych pozycjach, często niedozwolonych na platformie.

Następnie zawrotną popularność zdobyło ASMR - czyli pobudzanie zmysłu słuchu poprzez dźwięki o specjalnej charakterystyce i częstotliwości. Warto wspomnieć, że ASMR-em zajmują się często te same twórczynie, które wymyśliły wcześniejszy "basenowy" trend.  Wiele jednak wskazuje na to, że końcówka 2021 roku będzie obfitowała w nową modę. Otóż okazuje się, że wielką popularność w ostatnim czasie zyskały...pokazy mody.

Reklama

W samych pokazach nie ma nic złego. Organizują je największe domy mody na świecie, a na wybiegach goszczą najpopularniejsze modelki na świecie. Prezentowane stroje często osiągają niebagatelną wartość. Największym kłopotem na Twitchu jest styl tych strojów. Modelki prezentują bardzo skąpe często kolekcje, co jest nieco sprzeczne z regulaminem.

Wspomniany kontent w ostatnim czasie osiągnął zaskakująco dobrą oglądalność. Jeden z klipów został wyświetlony przez dobę ponad 70 tysięcy razy. Mało kto by się mógł spodziewać, że akurat tego typu rozrywka na Twitchu będzie budziła bardzo poważne zainteresowanie. Jak na razie administracja serwisu nie odniosła się do tej sprawy.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama