Reklama

Reklama

Twitch: Słynna streamerka zapoczątkowała nową modę?

​Kaitlyn Michelle Siragusa, znana szerszej publiczności pod pseudonimem "Amouranth" nie przestaje zaskakiwać kolejnymi pomysłami na swoje transmisje na platformie Twitch.tv. Tym razem Amerykanka postanowiła urządzić przed kamerą solową rozgrywkę w popularną grę Twister. Oczywiście nie było się bez kontrowersji.

28-latka jest jedną z największych streamerek na platformie Twitch.tv. Jej profil w tym serwisie obserwuje 4,7 miliona użytkowników. Amerykanka słynie głównie z bardzo kontrowersyjnego kontentu, niekoniecznie przeznaczonego dla małoletnich widzów (konto na Twitchu można zakładać od 13. roku życia).

Mowa tutaj o występowaniu w niejednoznacznych pozycjach względem obiektywu kamery, skąpych ubraniach czy nadawaniu z basenu w samym stroju kąpielowym, co wzbudziło ogromne kontrowersje, bardzo szeroko komentowane. Wielu twórców głośno sprzeciwia się takiemu rodzajowi działalności Siragusy.

Reklama

Amerykanka jednak nic sobie z tego nie robi i regularnie gromadzi na transmisjach nawet po kilkadziesiąt tysięcy widzów. Teraz okazuje się, że kobieta może wyznaczyć nowy, kolejny już trend na platformie od Amazona. Co takiego stworzyła jedna z najpopularniejszych streamerek na całym świecie?

Otóż "Amouranth" niedawno grała solo w Twistera. Na czym polega ta gra? Na plastikowej macie są pola z określonymi kolorami, najczęściej to czerwony, żółty, zielony i niebieski. Zasady dotyczą tego, by nie oderwać kończyn od pól, które wylosuje spinner. Jeśli noga lub ręka oderwie się od pola, wtedy uczestniczący w rozgrywce ponosi porażkę.

Zazwyczaj potrzeba do tego kilku osób. Siragusa jednak wykonywała te ruchy solo. Oczywiście ubrana była w bardzo obcisłe legginsy i skąpy top. Społeczność błyskawicznie wychwyciła nowe zajęcie Amerykanki. Podejrzewa się, że tego typu rozrywka będzie stosowana przez większą liczbę twórców na Twitchu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy