Reklama

Reklama

​Twitch.tv. Amouranth z kolejnymi radami - zachęca twórców do działania

W ostatnim czasie działalność Kaitlyn Siragusy znanej lepiej jako Amouranth, skupia się w dużej mierze na doradztwie innym twórcom działającym w sieci. Kontrowersyjna celebrytka ponownie wystosowała szereg porad, które mają pozwolić innym wdrapać się na szczyt.

O 28-latce można rozwodzić się przez naprawdę bardzo długi czas. Nikt jednak nie zaprzeczy, że Amouranth skrzętnie wykorzystała możliwości i zbudowała wokół siebie prawdziwe biznesowe mocarstwo. Realizowane inwestycje - to jak twierdzi sama influencerka - kolejne kroki w kierunku swojej niezależności.

Oczywiście nadal jednym z fundamentalnych obszarów jej działalność to streaming. Siragusa wciąż realizuje się na platformie Twitch.tv, na której posiada liczne i oddane grono widzów ochoczo śledzących wszelkie jej poczynania.

Reklama

Amouranth często jest również skora do dawania wielu porad innym, mniejszym twórcom. To właśnie rady i wskazówki wypełniają całkiem sporą przestrzeń w mediach społecznościowych popularnej gwiazdy. W serii ostatnich wpisów na Twitterze 28-latka po raz kolejny spróbowała nakłonić streamerów do poczynienia inwestycji w siebie i swoją działalność.

Amouranth dodała, że przewaga inwestycyjna twórców opiera się na tym, że są oni w stanie poświęcić swój czas i pieniądze w swoje główne, docelowe przedsięwzięcie. Amerykanka zaapelowała, by nie zwlekać z tym, co można zrobić jeszcze dzisiaj w drodze do upragnionego celu.

W przeszłości najpopularniejsza gwiazda Twitcha przekonywała wielokrotnie, że to czas jest największym sprzymierzeńcem każdego twórcy i to właśnie ten aspekt powinien mieć największą cenę.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Amouranth

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy