Reklama

Reklama

Twitch.tv: Gwiazda platformy grzmi: "Streaming to nie tylko praca. To cięższe niż praca”

​Niekiedy zdarza się tak, że sytuacja bardzo szybko wymyka się spod kontroli. Dobitnie przekonał się o tym najpopularniejszy twórca nadający na Twitchu - znany jako "xQcow", który wdał się w niemałą sprzeczkę z jednym z oglądających go widzów.

Felix "xQcow" Lengyel to największy obecnie streamer na świecie. Kanadyjczyk posiada w serwisie Twitch.tv ponad 10 milionów obserwujących go fanów, a w minionym roku, dzielnie przebił się do ścisłej czołówki najchętniej oglądanych twórców. 26-letni celebryta, na swoich transmisjach na żywo przyciąga średnio 75 tysięcy oglądających go osób, co jak na standardy platformy od Amazona - jest wynikiem nieosiągalnym przez nikogo innego.

Na jednej z ostatnich transmisji, popularny "xQc" wdał się w słowną przepychankę z jednym z widzów, który prowokacyjnie stwierdził, że Kanadyjczyk jest twórcą "na pół etatu". To mocno nie spodobało się gwieździe Twitcha, która wobec tak sformułowanych słów nie pozostała bierna.

Reklama

"Streaming to praca. Ale to nie tylko praca - to nawet trudniejsze od pracy" - powiedział xQc

"Streamer na pół etatu? W moich wolnych tygodniach, streamuję półtora razy więcej niż ty siedzisz w pracy na pełen etat. Nie nazywaj mnie tak (...). Ty pewnie nawet nie chodzisz na wszystkie swoje lekcje w szkole zaocznej" - zagrzmiał "xQc".

Słowotokowi nie było końca. Oberwało się również tym, którzy twierdzą, że streaming nie jest prawdziwą pracą. "Streamerzy są piętnowani, ponieważ ludzie mówią, że nadawanie jest łatwe i nie jest częścią pracy. To nie tylko praca - to jest nawet trudniejsze niż praca. To jest prawdziwa, pie****** praca" - skwitował najpopularniejszy na świecie twórca.

Warto jeszcze dodać, że w minionych dwunastu miesiącach, "xQc" streamował łącznie blisko ponad 3600 godzin, co daje w rezultacie niemal 10 godzin każdego dnia. Natomiast od 2017 roku, popularny Kanadyjczyk miał tylko 85 dni "wolnych" od prowadzenia transmisji, co jak na obecne standardy Twitcha jest wynikiem niezwykle rzadko spotykanym.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy