Reklama

Reklama

Twitch.tv: Gwiazda platformy pokazała kota. Publiczność była pod wrażeniem

​Anys "Pokimane" Imane to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w świecie streamingu. 25-latka pochwaliła się przed swoimi widzami nowym domownikiem. Nie był nim jednak nowy partner, lecz... kot. Fani zgromadzeni na czacie od razu zwariowali na jego punkcie.

"Pokimane" jest jedną z największych gwiazd Twitcha. 25-letnia Kanadyjka może się pochwalić nieprawdopodobnymi zasięgami w sieci. Wystarczy wspomnieć, że ponad 6 milionów użytkowników Instagrama obserwuje tę gwiazdę, a dziewięć milionów fanów kliknęło przycisk "obserwuj" na kanale twitchowym Anys. Kobieta jest raczej przedstawicielką treści bardziej przyjaznych dla każdej grupy wiekowej. Kanadyjka nie wywołuje wokół siebie bardzo dużo kontrowersji.

Reklama

Takie działanie zasługuje na szacunek i spotyka się z nim niemal nieustannie. Najczęściej można zobaczyć, gdy influencerka gra w VALORANT-a, którego bardzo lubi. Równie często spędza czas na pogadankach ze swoimi widzami z czatu. To buduje między nią, a jej fanami wyjątkową więź.

Podczas jednego z niedawnych streamów, Anys postanowiła pochwalić się nowym towarzyszem jej życia. Nie był nim partner, gdyż "Pokimane" raczej rzadko rozmawia o swoich bardzo prywatnych sprawach publicznie. Fani jednak nie byli zawiedzeni, jak już zobaczyli, o kim tak naprawdę jest mowa.

"Pokimane" na streamie pokazała swojego nowego kota. Influencerka nazwała zwierzaka od razu swoim "dzieckiem", co pokazuje duże przywiązanie do nowego mieszkańca jej domu.

Widzowie zgromadzeni na transmisji od razu zachwycili się domownikiem "Pokimane". Nazywali go wielokrotnie “słodkim" oraz “uroczym". Jak na razie kot nie ma żadnego swojego imienia. Kobieta zadbała o to, by fani mieli z nim jak największy kontakt i będzie go pokazywała częściej.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy