Reklama

Reklama

Twitch.tv: Słynna streamerka pojawiła się na billboardach

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa coraz bardziej poszerza zakres swojej sławy. Już nie tylko jest gwiazdą Twitcha, Instagrama czy serwisu dla dorosłych, na którym sprzedaje swoje nagie zdjęcia i filmy. Teraz pojawiła się na billboardach w Los Angeles. Jaki był cel tego zabiegu?

"Amouranth" jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych streamerek na platformie Twitch.tv. Kobieta słynie z bardzo kontrowersyjnej działalności, za którą wielokrotnie już została karana na Twitchu, Instagramie i innych mediach społecznościowych. To jednak nie działa na Amerykankę odstraszająco. Siragusa działa w dalszym ciągu w bardzo podobny sposób. Podczas transmisji z życia codziennego czy z gry Just Dance ubrana jest w dosyć skąpe rzeczy, które nie wszystkim się podobają.

Głównie mowa tu o obrońcach dzieci. Twitch dozwolony jest od 13 roku życia i wielu nie zgadza się na taki rodzaj działalności na ogólnodostępnej platformie. Inaczej jest z kontem na OnlyFans. Tam kobieta umieszcza swoje roznegliżowane fotografie za odpowiednią opłatą subskrypcyjną. Kobiecie nie można jednak odmówić bardzo dobrej przedsiębiorczości.

Reklama

Amerykanka zainwestowała między innymi w stację benzynową, kupiła akcję firmy Visa za milion dolarów czy pozyskała firmę produkującą plastikowe piłki. Jest również właścicielką jednego ze sklepów popularnej sieci 7-Eleven. Niedawno na ulicach Los Angeles w związku z tym pojawiły się ciekawe billboardy.

Kilka dni temu mieszkańcy "Miasta Aniołów" mogli zobaczyć wielką reklamę sklepu 7-Eleven. Na niej była przedstawiona postać "Amouranth", ale także wzmianka o OnlyFans. Wiele wskazuje na to, że baner jest jednocześnie reklamą sklepu spożywczego, jak i internetowej działalności Amerykanki. To bardzo sprawny sposób marketingu. Kobieta zaapelowała w social mediach, by publikować zdjęcia tych billboardów, jeśli fani je spotkają na swojej drodze.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy