Reklama

Twitch.tv: Streamerka okradziona podczas transmisji na żywo z Neapolu

W serwisie Twitch.tv miała miejsce nietypowa sytuacja. Streamerka znana lepiej pod pseudonimem "Elina" prowadziła na swoim kanale transmisję na żywo, przemieszczając się urokliwymi uliczkami Neapolu. Nagle transmisja została przerwana przez... złodzieja, który ukradł telefon komórkowy, z którego prowadzono streama.

"Elina" to postać, którą w popularnym serwisie streamerskim obserwuje ponad 30 tysięcy osób. Jej streamy prowadzone są najczęściej w kategoriach "IRL" (ang. in real life) oraz "Rozmowy". Kobieta pasjonuje się podróżami i często właśnie ten rodzaj aktywności prezentuje swoim widzom za pośrednictwem transmisji na żywo.

Ostatnia takowa transmisja nie poszła jednak po myśli influencerki. Spacer po Neapolu i rozmowa z widzami zakłócone i przerwane zostały przez nieznaną osobę, co skrzętnie zarejestrowane zostało przez telefon komórkowy twórczyni, z którego prowadzono transmisję.

Reklama

Nieznany osobnik, przemieszczając się na skuterze podjechał do "Eliny" i szybkim ruchem wyrwał jej telefon komórkowy. W tym momencie kończy się całe nagranie z tego zajścia. Co było dalej? Z krótkiego klipu nie dowiemy się tego. Być może sprawca całego zajścia po prostu wyłączył urządzenie, by przypadkowo nie uchwycić swojego wizerunku w kadrze kamery.

Na szczęście streamerce nic się nie stało. Za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała jednak o stracie materialnej, jakiej doznała w tym zajściu...

Film z tej mrożącej krew w żyłach sytuacji cieszy się ogromną popularnością. Odnotował już ponad 140 tysięcy wyświetleń.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama